Tantrické odevzdání

Víkendový pobyt s tantrickým mistrem plný rozhovorů, cvičení, meditací, procházek.

Program:
Pátek, 16 hodin setkání v Bučovicích (vlak, autobus). Volná procházka a seznámení s prostorem (zámek, náměstí, Kalvárie)
Posezení v čajovně (nebo vlastní dýmka a čaj v masérně) sdílení témat k řešení. Večerní meditace.
Sobota: Ranní cvičení, meditace, snídaně. Vycházka do lesa, hledání studánky. Společné vaření oběda, oběd. Masáže (je-li vyžádána (za doplatek)). Procházka nebo projížďka do okolí. Významná místa, silová místa, pěkné výhledy.
Společné vaření večeře, sledování tématického filmu. Meditace.
Neděle: Ranní cvičení, meditace, procházka, snídaně. Procházka, návštěva kostela. Oběd. Odpočinek, meditace, film. Večeře. Odjezd.
Takovýmto způsobem si to žiji sám. Nebudu pro vás připravovat nic na oko, nic co "by mělo být" na takovýchto akcích.
Cena tantrického víkendu je 2700 Kč. Je to dimenzováno pro jednoho, maximálně pro dva. Pohlaví si vyberte sami ;) Sukně, sukně a kalhoty, kalhoty, sukně a sukně, kalhoty a kalhoty.
Naše kontaktní místo jsou Bučovice vlakové nádraží, autobusové nádraží.
Dle vašich možností doporučím outdoorové oblečení. Povlečení, spacák, stan, ručníky dostanete. Vybavená kuchyň, splachovací záchod, sprcha je součástí výbavy. V ceně je tedy: ubytování, veškeré jídlo a pití v domě, elektrika, internet, voda. Návštěva čajovny také. Platíte si jen věci na výletech. Také tantrická masáž je za příplatek.
Program je jen šablona, kterou lze dohodou změnit. Mohu pro vás připravit nonstop promítání, celovíkendové cvičení (nebo delší výlet) Velmi dám na intuici a komunikaci. Jestliže vyplyne z mého vnímání, že máme prožít celý víkend v lese, tak to tak zařídím. Pokud budete připraveni na tantrickou seanci (masáž) tak její cena je 2100 Kč na této akci.
Akci je možno domluvit i v průběhu týdne, i na delší čas.Pak je cena 1350Kč/den. Záleží na vašem volnu a také hloubce, do které chcete jít v tématu.

Průvodcem vám bude Vladimír Chobola, tantrik, Mistr Reiki a dlouholetý praktik Pěti (šesti) Tibeťanů, netizen, freelancer a pozorovatel a milovník života.

Čili: můžete si přečíst knihu, vidět video na YT, nebo se ptát na přednáškách. Nabízím vám užší sdílení, kdy si můžete ověřit, co je naučená póza (text, slova) a co je vlastně život. Jaký je a jaký může být. Ukáži vám, že lze žít šťastný život i při špatných kartách na ruce ;)
Líbí se vám to? Zabookujte si termín. Zprávy skrze SZ, nebo telefon 776366163 nebo mail maser@nirvanaroom.cz

Karma Yoga pobyt

"Každou činnost bychom měli vykonávat s nejlepším vědomím a svědomím. Když soustředíme svou plnou pozornost na činnost bez lpění na výsledcích této činnosti, dokážeme prožít každou chvilku naplno, a jak nejlépe v danou chvíli dovedeme. Pokud se dokážete plně soustředit na to, co právě děláte a nepřemýšlíte nad tím, co by vám to mohlo přinést nebo koho tím ohromíte, dokážete praktikovat karma jógu."

Přátelé, připravuji pro vás pobyt v tantrickém prostoru, který zaměříme na prožívání karma jógy. Velký prostor umožňuje spoustu možností, jak si prožít vědomou činnost a jak se oprostit cílů, zaměření a očekávání našeho života.
Struktura bude následující: Vyberete si termín, ve kterém budete chtít přijet (omezený počet míst). Předpokládám termíny 3-7 dní (nejde na FB vytvořit akce s těmito parametry). Během pobytu vám nabízím vedení k změně myšlení a chování. Umožním vám tvořit, dle vašeho záměru, případně jen užít prostor základnu pro vaše aktivity. Praktické informace: nabídnu vám přístřeší (postel), hygienu (záchod, koupelna) a kuchyň.
Předpokládám, že akce bude nastavena bezplatná. Tuším však, že pokud nebude přítomno radostné sdílení tak si vyhrazuji ukončení pobytu a výuky.
Nirvanaroom, Slavkovská 63, Bučovice
Váš zájem projevte skrze messenger, SZ či mailem: maser@nirvanaroom.cz nebo telefon: 776366163