Maṣr TANTRA - sluneční tantra

Zářivé slunce, svěží mořský vzduch, slaná voda a syrová příroda kombinovaná s civilizačním komfortem. Duchovní cesty mohou být velmi různorodé. Pojďte prožít radost z existence v pravém slova smyslu.

Mnoho lidí cestuje, aby poznalo jiné kraje, jiné zvyky, jiné lidi. Můžeme však také cestovat, abychom poznali sami sebe. Čas léta a dovolené je časem, který můžete využít nejen k nabití energií, odpočinku ale také k poznání. Poznání sebe sama. Díky své zkušenosti tantrického maséra i kouče, vás mohu provázet v krajině vaší osobnosti, vašeho života (a to nejen tohoto) a pomoci objevovat vaše schopnosti, dovednosti a tím maximalizovat vaše prožitky. Jakékoliv. Tento běh bude zaměřen na naše vyjadřování, na tvorbu našich přání (a na jejich životní běh), na etikoterapii (léčbu pravdou).
7-14denní pobyt v na řeckém ostrově v duchovním tantrickém prostoru a tantrickém použití těl. Poznávání ostrova, řecké mentality i jídla. Průběžné rozhovory, meditace a masáže. Vše protkáno slastným koupáním, vychutnáváním teplého čerstvého ovoce. Během pobytu se:
- seznámíte s lucidním sněním
- poznáte Reiki energii
- naučíte jak si přát (tak aby se to plnilo ;-))
- naučíte cvičit Pět Tibeťanů
- nacvičíte ovládání mysli
- vzpomenete na tvoření reality skrze kvantování
- prostřednictvím masáží navnímáme kundalíni
- naučíme intenzivně cvičit PC sval
- vytvoříme vlastní mantry
- vědomě budeme vybírat co nás sytí
- budeme tvořit slovem
- promeditujeme k radostnému a šťastnému bytí
- nacvičíme si multiorgasmické prožívání tělesnosti a (případně) k ženské ejakulaci
Uvítám rychlé přihlášky - lépe se vybírá cílové ubytování. Přihlaste se zde, přes zprávy FB nebo komentáře. Případně tel.: 776366163 a mail: maser@nirvanaroom.cz
Cena se odvíjí od nákladů a počtu účastníků. Doprava, pobyt, jídlo budu hledat nejvhodnější a nejvýhodnější.Během pobytu (můžete) absolvujete 1-3 tantrické seance. Bonusem vám bude neustále sdílený duchovní prostor. Dle předchozích běhů této akce můžete počítat s cenou 25tisíc. V tom budou veškeré náklady - cesta, ubytování (****), pojištění, plná penze nebo allinclusive a masáže. Budete si platit navíc jen individuální výdaje (suvenýry) Primárně volím cestování letadlem. Protože se však objevují zájemci z řad neletců, tak jsem schopen vyhledat adekvátní pozemní cestu.
Maximálně 5 účastníků! Avšak je možné realizovat akci jen s jedním účastníkem. Získáte tím plnou pozornost a maximální vytěžení tématu.

Pokud jsi dočetla až sem - jen následuj bílého králíčka ;-)

Akce je připravena pro ženy. Přihlásit se mohou páry nebo jednotliví pánové. V tom případě s námi pojede ještě i úžasná masérka ;-)