Proč tantrická masáž trvá tak dlouho?

 Tantrická seance v Nirvana room je minimálně na 5 hodin (Tantrická seance s léčením). Je to proto aby vaše tělo i mysl si uvědomilo změnu, která je spuštěna touto masáží. A hlavně! Čas se neměří. Seance trvá dle potřeby. Nejdelší seance trvala 16 hodin.

Mám u vás jistotu, že se bude jednat opravdu o tantrickou masáž?

 Jistotu nemáte nikdy v ničem. Přijměte myšlenku, že tantrická masáž je pouze drobnou ukázkou možností, které nám tantra nabízí, poskytuje a umožňuje. Praktikuji tantru několik let, s tím i mnoho souběžných, doplňkových aktivit a i tak se stále cítím na začátku. Mám však už tolik důvěry v život a tolik praxe, že mohu být vhodným průvodcem.

Je lepší tantrická masáž od muže nebo od ženy?

 Kvalita masáže není odvislá od pohlaví maséra. Tantra je vzývání ženské energie. Rozhodněte se svým srdcem. Svým přístupem to vnímám tak, že muž podporuje ženskou energii doplňováním své energie. Žena k ženě je více o bezpečí a sounáležitosti.

Ráda bych přišla na masáž i s partnerem. Děláte společné masáže?

 Společné masáže nedělám. Vycházím z vnitřní zkušenosti, že i když budete sebevíce propojeni se svým partnerem, tak si přece jen zachováte nějakou třináctou komnatu. A i když se mu plně oddáte, tak ve vašem podvědomí či minulých životech může být něco neobjeveného. A jsou masáže, při kterých se tyto věci vynořují. Často se také stává, že více než sami sebou jste při masáži tím, kým si myslíte, že vás partner chce mít.
 Klientům mohu nabídnout souběžnou masáž v různých masérnách (spolupracuji s okolními masérnami) případně se můžeme domluvit na masáži s náhledem - neaktivní přítomnosti partnera.

Ráda bych vyzkoušela tantrickou masáž, ale ráda bych se vyhnula doteku intimních zón. Je to možné?

 Možné to samozřejmě je. Tantrická masáž je o láskyplném doteku a jestliže jste si nastavěla zábrany kolem svého těla tak tantra a láska mají sice schopnost rozbourání, avšak jen s vaší účastí. Při první masáži dostáváte jen to co jste schopna zvládnout. Jen to, co máte dostat. Je na vás, zda budete chtít pokračovat nebo to pro vás bylo dostačující.
 Tantrická masáž je nejen duchovní cesta, ale i služba jako každá jiná. Nebudu vám přeci bourat domek na zahradě jen proto, že si myslím že tam nemá být nebo, že ho tam nikdo nemá. Každý jsme jedinečný a s plnou důvěrou v správný řád světa nechám vaši cestu takovou, jakou si přejete mít. 

Jak se řeší orgasmus při tantrické masáži?

 Orgasmus se neřeší. Není ani vyžadován ani kontrolován, ani omezován. Pokud k němu dojde tak s veškerou úctou se k němu vzhlíží. Nikterak se netlačí na jeho přítomnost ani neoddaluje.

Je masáž omezena věkem?

 Tantra řeší sexualitu člověka, která je v něm od prvopočátku až do konce života. Některé země omezily použití sexuality věkem (ve spodní hranici). Vše je na vašem uvážení. Pokud jste připraveni, pak jste připraveni.

Jak se mám na masáž připravit? Co si vzít s sebou?

 :-) Příprava na masáž probíhá aniž by jste o tom věděli. Často se mi stává, že i já jsem zahrnut do takovéto přípravy.
Na masáž nepotřebujete nic. Některé klientky si přinesly svůj ručník a svůj sprcháč (což jsme v počátcích bral jako upozornění na nedostatečnou hygienu avšak po několika konzultacích jsem od toho upustil. Dělají to tak všude). Jdete jen přijímat. Na masáži budete nahé. I sponku do vlasů (aby se vám nezamastily od oleje) dostanete.

Jak dlouho dopředu nesmím mít sex před masáží?

 Tantra sice pracuje s otázkou celibátu, ale klientky se tímto nemusí zaobírat. Jen možná z hygienických důvodů bych vynechal sex pár hodin před masáží.

Hodně se stydím. Dokážete nějak uzpůsobit podmínky mému studu?

 Mám tu zkušenost a jsem schopen vyřešit váš stud. Při jedné masáži je to ale velmi těžké. Samozřejmě je nejdůležitější vysvětlit si vnímání studu a vytvořit bezpečné prostředí. Mohu vás postupně navádět (na několika sezeních) na uvolnění tohoto pocitu. Tantra sice nevítá úplnou tmu ale mohu pro vás snížit intenzitu světla na nutné minimum a upravit svůj přístup aby jste se necítily ohroženy.

Mám potíže s dosažením orgasmu. Může mi tantrická masáž pomoci?

 Ano. Může. Tak jako impotence u mužů, tak i neschopnost dosažení orgasmu u žen je většinou psychickou záležitostí. Tantrická masáž vám může ukázat cestu jak z těchto potíží. Tantra sice primárně neřeší problémy, ale může být použita i k nastavení cesty k uzdravení. První masáž vám ukáže zda to jde, další masáže mohou ve vás upevnit tuto cestu.

Co má společného koučovací pohovor s tantrou?

 Mnoho a nic. Díky rozhovorům na začátcích masáží, díky vlastnímu rozvoji, díky své zvědavosti a snad i moudrosti mohu pomocí vhodně kladených otázek přivést vás k správným odpovědím.

Co to je zpětná masáž?

 Zvláštní projekt, který by pro někoho mohl být zajímavější než tantrická masáž. Zpětná masáž je setkání v masérně, kde masírovaným se stává masér. Na tomto se můžete naučit přístup k tantrické masáži i k vlastnímu vnímání sebe sama. Následně dostáváte zpětnou vazbu o vašem vedení masáže.

Tantrická masáž má blízko k erotické masáži. Je mezi nimi rozdíl?

 Jeden zásadní rozdíl je v cíli masáže. Erotická masáž má za cíl uvolnit a nechat vyjít nahromaděnou vnitřní energii. Tantrická masáž tuto vnitřní energii vybudí a rozproudí, ale nevydává jí ven, ale nechává ji k transformaci v těle.

Jak často mohu absolvovat tantrickou masáž?

 Nedoporučuji kratší pauzy než dva týdny. Ovšem pokud se chcete tantricky rozvíjet tak tento limit je ideální.

Je případný orgasmus při tantrické masáži jiný či stejný jako v normálním životě?

 Nikdo nemůže ohodnotit jinakost či kvalitu orgasmu. Je to jen a jen váš pocit. A já jako masér s velkou praxí mohu říci, že každá masáž je jiná. A orgasmus (ať už s ejakulací nebo bez) je jiný: podle maséra/ky, podle období i podle souběžné nálady.

Chtěla bych se naučit masírovat. Vyučujete masáže? Vyučujete tantru?

 Ano. Přijímám žáky. Buďte však připraveni že nevyučuji evropským způsobem. Nejsem ten, kdo do vás nalévá co máte vědět. Jsem jen poradce a průvodce.

Jednotlivou masáž můžete odpozorovat přímo při masáži a s tantrou vás seznámím v půlročním kurzu.

Proč je nutné objednávat se dopředu?

Tantrická masáž je občas cesta do jiného světa. A na jakékoli cestování je dobré se připravit. Sám už také vím, že často už jen při objednávce masáže se spouští čistící procesy. Jak u klienta, tak i u mne.

Součástí seance je i kouření vodní dýmky. Nekouřím. Musím se toho účastnit?

Ne. Samozřejmě že ne. Vodní dýmku používám jako doplněk konverzace, pomůcku k uvolnění. Pokud si ji chcete vyzkoušet či přímo sdílet tak budu rád. Avšak budu rád pokud od vás bude přinejmenším tolerována. Není tak obtěžující jako cigarety a doutníky a dotváří příjemnou atmosféru.

Máte otázku, která nebyla zde zodpovězena? Napište mi! Otázku, názor, připomínku.

Zanechat odpověď(Váš e-mail nebude veřejně zobrazen.)


Kód CAPTCHA

Klikněte na obrázek pro zobrazení jiného CAPTCHA kódu.


Objednat se muzete:

telefonicky: volejte 776366163

mailem: maser@nirvanaroom.cz